Ania i Krzysiek Strug

„Ślubowałem, że nie opuszczę Cię aż do śmierci i wiedz, że gdyby Cię nawet nie było kilka lat, kiedy wrócisz, zawsze będzie czekała na Ciebie micha z zupą i będę gotów umyć Ci nogi”.
Jan Budziaszek „Do nieba idzie się…”

Powyższy cytat z książki Jana Budziaszka pt.: „Do nieba idzie się…”, towarzyszył nam od początku naszej znajomości.

W kwietniu 2006 roku połączyliśmy się w jedną Strugę. Jesteśmy rodzicami pięciu Strużek, z których dwie popłynęły prosto do Nieba…

Ania z wykształcenia jest magistrem socjologii i Doradcą Życia Rodzinnego, natomiast Krzysztof – doktorem Nauk o Ziemi, Doradcą Życia Rodzinnego i instruktorem Modelu Creighton.

W 2008 roku oboje ukończyliśmy Podyplomowe Studia Nauk o Rodzinie na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu. Praktykę w doradztwie rodzinnym zdobywamy od 10 lat. Współpracujemy z kilkoma wrocławskimi poradniami rodzinnymi oraz z Fundacją Evangelium Vitae. Ze Specjalistyczną Poradnią Rodzinną na Stabłowicach, której działalność współfinansowana jest ze środków Gminy Wrocław, jesteśmy związani od początku jej istnienia. Podejmujemy różnorodne prace zawodowe, ale nie zapominamy o swoich zainteresowaniach: Ania – o śpiewaniu i czytaniu książek, Krzysztof – o grach planszowych i grze na gitarze.

Od dwunastu lat należymy do katolickiej wspólnoty Domowego Kościoła – rodzinnej gałęzi Ruchu Światło-Życie.

Anna i Krzysztof Strug

UMILOWANI.PL

www.indiansexstories2.org tranny amateur ass.
www.mysexstory.pro
kamuktasexstory pretty tgirl yume farias wearing cute bunny ears ass pounded.